Sanal Ofis Vergi Levhası

Sanal Ofis Vergi Levhası

Sanal Ofis Vergi Levhalası

Sanal ofis kurmak çok kolaydır. Ofis açmak için sanal ofis firmasına başvuruda bulunmanız yeterlidir. Vergi levhasını bu aşamada oluşturursunuz. Sıfırdan bir şirket açma aşamasında bu süreçte başvuruda bulunarak doğru evrak teslimi ile vergi levhası alırsınız. Daha sonra vergi dairesine sanal ofis firmasının resmi adresini bildirebilmek için ofis firması ile sözleşme imzalamanız gerekir.

Belli bir kira karşılığında ofis kurulumundan temizliğe kadar her şey ile ilgilenen bir kurumdur. Gerçek bir ofis için birçok kalem giderler mevcuttur ve bunu karşılayabilecek imkânınız olmayabilir. İş kurma ve girişimcilik ruhunuzdan bu tür prosedürler için vazgeçmeyin.

Mutfak masraflarına ayıracağınız bütçeyi işinizi geliştirmek için farklı bir alanda kullanabilirsiniz. Postalarınızı takip etmek, mesaj ve bildirimlerinizi almak, telefon rehberinizi takip ederek sekreterlik yapmak işlerinizi ofis programı firmasındaki uzman ekip yürütsün. Siz de işinize odaklanıp başarılı olun.

Ofis Programına Kayıt İşlemleri

Böyle bir ofisiniz olmasını istiyor iseniz yapmanız gereken;

  • Ofis firması ile görüşüp onay almak.
  • Ofis firmasının adresini kullanabilmek için izin almak ve sözleşme imzalamak.
  • Vergi dairesine bildirimde bulunmak
  • Vergi dairesinden gönderilen memurun onayını almak
  • Vergi ile mükellef olup ofis ve şirketinizi açmak. Bu sayede bir vergi levhanız olmuş oluyor.
  • İmza sürülerinizi, kimlik fotokopisini, e posta adresinizi, vergi levhanızı ve ikametgâh adresinizi vergi dairesine eksiksiz ve kanıtlı biçimde bildirmek.

Bu sayede vergi mükellefi girişimci ve işinin patronu biri haline gelirsiniz. Prosedür işler sizin yerinize halledilirken siz işinize odaklanırsınız.